MAGICZNY DYWAN dla dzieci tylko w Interlogos!

Zajęcia z języka angielskiego dla 6-latków.
3 stycznia 2017
WAKACJE
29 czerwca 2017
Pokaż wszystko

MAGICZNY DYWAN dla dzieci tylko w Interlogos!

Tylko w Interlogos! Absolutna nowość! MAGICZNY DYWAN! Multimedialne rozwiązanie: ćwiczenia i zabawy językowe, edukacyjne i ruchowe dla przedszkolaków i dzieci do 12 roku życia. Każda gra multimedialna aktywizuje ruch całego ciała, doskonali spostrzegawczość, koncentrację oraz procesy uczenia się w formie interaktywnej zabawy.

Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczestnicy przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy, a na interaktywnych reklamach kończąc. Osoba, podczas zabawy, integruje się w jej tok, za pomocą ruchów rąk lub nóg

Od września każda grupa dziecięca będzie korzystała z wirtualnych zajęć na magicznym dywanie! Nauka w formie niezapomnianej zabawy!