Szkoła INTERLOGOS

Od czasu powstania szkoły wykształciliśmy kilkanaście tysięcy osób w różnym wieku i o różnych zawodach.

30+ lat doświadczenia

Szkoła Języków Obcych INTERLOGOS jest na rynku edukacyjnym od 1989 roku, z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą działalność o żłobek i przedszkole KRAINA MALUCHA, które prowadzimy od 2012 roku.
W związku z licznymi zapytaniami zadowolonych Rodziców naszych przedszkolaków, postanowiliśmy otworzyć od 2023 roku Prywatną Szkołę Podstawową KRAINA WIEDZY. W naszej ofercie posiadamy również zajęcia dodatkowe dla dzieci.

Postawiliśmy na rozwój

Nauka w naszej placówce odbywa się poprzez zabawę w przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem różnorodnych pomocy, korzystamy z dorobku pedagogiki Montessori i Freblowskiej, a także z innowacyjnych narzędzi edukacyjnych, kładziemy nacisk na naukę języków obcych, wprowadzając dzieci w świat dwujęzyczności.
Oferujemy wiele zajęć dodatkowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, takich jak kursy językowe (angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski, rosyjski), warsztaty z LEGO i programowania, półkolonie, a w ofercie stale pojawiają się nowości. Dużą popularnością cieszą się kursy języka angielskiego dla dzieci z misiem Teddy Eddy i Savy Ed.

Nasze atuty

0
Lat doświadczenia
0 +
Zadowolonych klientów
0
Sal dydaktycznych

Co mówią o nas nasi klienci

Mama 8-letniej Hani
Read More
Bardzo dobra lokalizacja szkoły, rodzinna atmosfera oraz dużo ciekawych wydarzeń, w których dzieci aktywnie biorą udział – pikniki, warsztaty, wydarzenia tematyczne:)
Mama 10- letniej Marysi
Read More
Moja córka uczy się w Interlogos od przedszkola - to wspaniała przygoda, zabawa z językiem angielskim. Ilość przyswojonego materiału, zasób słownictwa dziecka, jestem pod wrażeniem. Tyle się dzieje w ciągu roku - zabawa, nauka, przedstawienia zimowe i wiosenne, projekt. Super 🙂
Mama 12-letniego Michała
Read More
Bardzo się cieszę, że mój syn uczęszcza na zajęcia języka angielskiego do Interlogos. W szkole tej są świetni i profesjonalni nauczyciele zawsze zmotywowani do pracy. W tej szkole językowej mój syn nauczył się dużo więcej niż w szkole czy w domu.
Piotr z grupy 8-klasistów
Read More
Już od trzech lat uczęszczam do Interlogos i mogę polecić każdemu kto chce nauczyć się języka angielskiego. Nauka tam pomogła mi dobrze napisać test gimnazjalny, a już od września będę się przygotowywać do rozszerzonej matury. Wiele zyskałem decydując się na zajęcia w tej szkole!
Anita z grupy maturalnej
Read More
Uczęszczałam na kurs maturalny do szkoły Interlogos i sądzę, iż był to dobry wybór. Lektor był zawsze rzetelnie przygotowany do prowadzonych zajęć i prowadził je w sposób lekki i przyjemny. Lekcje były bardzo ciekawe i w 100% bazowały na treściach potrzebnych do zdania matury. Największym plusem jest to, że podczas kursu można nabyć umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim co nie jest łatwe podczas zajęć w szkole a niezbędne, aby zdać maturę ustną. Myślę, że mogłabym polecić każdemu przyszłemu maturzyście te zajęcia.
Pani Aneta z grupy dorosłych
Read More
Języka angielskiego uczyłam się już w nie jednej szkole, jednak zawsze moja nauka nie trwała tam dłużej niż jeden semestr. Atmosfera zajęć w Interlogos sprawia że po prostu chce się tu przychodzić i uczyć. Lekcje są bardzo ciekawe, a lektor jest w nie bardzo zaangażowany. Ważne dla mnie jest to, że tematy nie są oderwane od rzeczywistości, tylko rozmawiamy również o sprawach i wydarzeniach które dzieją się aktualnie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę.
Pan Grzegorz z grupy dorosłych
Read More
Nauka w niewielkich grupach, ogromne zaangażowanie prowadzących oraz zróżnicowane aktywności edukacyjne – za to wszystko polecam INTERLOGOS.
Pani Ania z grupy dorosłych
Read More
Szkoła językowa prowadzona jest w sposób profesjonalny. Lektor jest zawsze przygotowany do zajęć na wysokim poziomie, materiał jest prezentowany w sposób zrozumiały. Lektor cierpliwie tłumaczy nowe lub niezrozumiałe zagadnienia. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra. Szkoła jest godna polecenia, wszyscy w niej są jak jedna wielka rodzina.
Pan Kamil z grupy dorosłych
Read More
Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole.
Previous
Next
Scroll to Top