Szkoła Języków Obcych INTERLOGOS

Witaj w szkole INTERLOGOS Szkoła została założona w 1989 r. jako jedna z pierwszych prywatnych szkół językowych w Polsce.

Francuski
Niemiecki
Włoski
Rosyjski
Angielski
Hiszpański

Postawiliśmy na rozwój

Nauka w naszej placówce odbywa się poprzez zabawę w przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem różnorodnych pomocy, korzystamy z dorobku pedagogiki Montessori i Freblowskiej, a także z innowacyjnych narzędzi edukacyjnych, kładziemy nacisk na naukę języków obcych, wprowadzając dzieci w świat dwujęzyczności. Oferujemy wiele zajęć dodatkowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, takich jak kursy językowe (angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski, rosyjski), warsztaty z LEGO i programowania, półkolonie, a w ofercie stale pojawiają się nowości. Dużą popularnością cieszą się kursy języka angielskiego dla dzieci z misiem Teddy Eddy i Savy Ed.

0
Lat doświadczenia
0 +
Zadowolonych klientów
0
Sal dydaktycznych

Dlaczego warto nas wybrać?

Zajęcia odbywają się w 10 nowocześnie urządzonych oraz bardzo dobrze wyposażonych salach, w tym trzech salach komputerowych.

Oferta Szkoły INTERLOGOS

W Szkole Języków Obcych INTERLOGOS wykształciliśmy do tej pory już kilkanaście tysięcy osób, zapewniamy naukę na wszystkich poziomach zaawansowania, zajęcia indywidualne, w małych grupach, zajęcia dla firm. W swojej ofercie mamy kursy dla dzieci od 3 lat, młodzieży i dorosłych, kursy przygotowawcze do matury, egzaminu ósmoklasisty i zewnętrznych egzaminów certyfikacyjnych.

Kształcimy w 6 językach

Zapewniamy naukę na wszystkich poziomach zaawansowania, zajęcia indywidualne, w małych grupach, zajęcia dla firm, konwersacje z Native Speakerem. W swojej ofercie mamy kursy dla dzieci od 3 lat, młodzieży i dorosłych, kursy przygotowawcze do matury, egzaminu ósmoklasisty i zewnętrznych egzaminów certyfikacyjnych..

Zajęcia odbywają się w systemie semestralnym – pierwszy semestr trwa od września do stycznia, drugi - od lutego do czerwca. Częstotliwość zajęć oraz liczba godzin w semestrze uzależniona jest od liczby osób w grupie. Grupy dzielimy według wieku oraz poziomu zaawansowania. Cena za kursy językowe jest stała, oferujemy liczne rabaty dla uczniów.

Uczymy w 6 językach: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski.

 • 33 lata doświadczenia, szkoła Języków Obcych INTERLOGOS została założona w 1989 r. jako jedna z pierwszych prywatnych szkół językowych w Polsce.
 • Darmowa lekcja próbna - mająca na celu głównie przedstawienie słuchaczowi naszej oferty, danie mu szansy na poznanie naszych metod nauczania oraz pokazanie jak uczymy w naszej szkoły.
 • Bezpłatna rozmowa poziomująca – mająca na celu sprawdzenie poziomu znajomości wybranego języka i dopasowanie słuchacza do grupy odpowiedniej poziomem i wiekiem, podczas rozmowy poznajemy także oczekiwania uczniów wobec kursu.
 • Nowoczesne technologie – podczas zajęć wykorzystujemy pomoce multimedialne takie jak tablice interaktywne, interaktywny Magiczny Dywan.
 • Pozalekcyjne spotkania okolicznościowe, przedstawienia świąteczne, pikniki – mające na celu zintegrowanie uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
 • Dodatkowe materiały – dysponujemy własną biblioteczką, w której znajdują się książki, pomoce dydaktyczne, gry, filmy, piosenki, które wykorzystywane są jako urozmaicenie zajęć.
 • Indywidualne podejście - małe grupy gwarantują tryb pracy dostosowany do możliwości każdego dziecka.
 • Doświadczeni lektorzy - prowadzący zajęcia to profesjonaliści, którzy uwielbiają pracę z ludźmi i potrafią stworzyć wyjątkową atmosferę podczas każdego spotkania.
 • Lokalizacja w centrum miasta, dwa duże parkingi
 • Własny, nowoczesny budynek, wyposażone, przyjemne sale
 • Miła, rodzinna atmosfera
 • Zapewniamy kontynuację nauki na wszystkich poziomach

Kształcimy dzieci

Nasze kursy: .

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, mini-książeczkę z sekretnymi słowami. Ponadto nieodzownym elementem kursu jest Plac Zabaw – edukacyjna aplikacja pełna gier i zabaw online. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

 • łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)
 • zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
 • CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki do 7 roku życia (na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)
 • wyjątkowo BOGATY ZESTAW UCZNIA, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)
 • bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)
 • postać EDDIEGO I SKARPETY jako motywy przewodnie
 • program NIE JEST NUDNY – dzieci naprawdę LUBIĄ ZAJĘCIA, postaci opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej
 • nieporównywalne z żadnym innym programem BOGACTWO JĘZYKOWE – mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt NIE ZMUSZA DZIECKA DO SZKOLNEJ FORMY UCZENIA SIĘ i odrabiania lekcji!
 • dzieci uczą się SŁOWNICTWA W KONTEKŚCIE ZDAŃ, TEKSTÓW I SYTUACJI, a nie jako serii pojedynczych słówek.
 • Teddy Eddie Start – 2-3 lata – zajęcia 2 x tygodniu po 25 minut
 • Teddy Eddie Standard – 4-5 lat - zajęcia 2 x tygodniu po 35 minut
 • Teddy Eddie Standard ABC – 6 lat - zajęcia 2 x tygodniu po 45 minut
 • Teddy Eddie School – 7 lat - zajęcia 2 x tygodniu po 45 minut

Dlaczego warto w nich uczestniczyć?

Rodzic z dzieckiem mogą zobaczyć jak wygląda prawdziwa lekcja i dlaczego jest to odpowiednia metoda nauki. Lekcje pokazowe są zupełnie bezpłatne, nic nie tracicie!

 • 220,00 PLN/miesiąc
 • * Rabaty dla Rodzeństw, za płatność semestralną, za kontynuację nauki

Przygotowaliśmy bezpłatne lekcje pokazowe metody Teddy Eddie!

Zadzwoń i zapisz Twoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową!

Metoda Savvy Ed to ambitna ścieżka nauki angielskiego, którą dziecko w wieku od 7 do 10 lat może dojść aż do poziomu Young Learners – Flyers (poziom A2 wg Rady Europy). Przeznaczona jest do uczenia języka angielskiego dzieci, które w przedszkolu uczestniczyły w ambitnych kursach językowych. Lekcje Savvy Ed będą dla Twojego dziecka krokiem milowym w stronę płynności językowej, momentem, w którym wszystkie poznane wcześniej wyrażenia, zdania i zwroty zostaną utrwalone, zaktywizowane i wykorzystane do produkcji językowej.

Dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co nauka języka obcego daje nam przede wszystkim: umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy. Język angielski dla dzieci będzie przecież codziennie wykorzystywanym narzędziem dla pokolenia naszych dzieci. Mimo, że treści w stosunku do przedszkolnych są poważniejsze, nadal procesowi nauki języka na kursach Savvy Ed towarzyszy dobra zabawa!

W metodzie Savvy Ed przewodnikiem dzieci w anglojęzycznym świecie jest mądry miś Ed, który może podróżować gdzie tylko chce, ponieważ mówi po angielsku. Komunikuje się z dziećmi za pomocą listów, wzbudzając u nich ciekawość świata poprzez snucie opowieści o nowych miejscach, które zwiedził, i podsyłając ciekawostki z różnych zakątków globu dostosowane do wieku dzieci. Nauka angielskiego dla dzieci to także otwieranie okna na wiedzę o otaczającym świecie, pogłębianie znajomości różnych kultur i ciekawe, rozwijające spędzanie czasu. Nasze materiały zapewniają nie tylko odpowiednią liczbę słówek i ćwiczeń, ale także ważne, rozwijające dziecko treści.

 

 • Savy Ed 1 – 7-8 lat - zajęcia 2 x tygodniu po 60 minut
 • Savy Ed 2 – 8-9 lat - zajęcia 2 x tygodniu po 60 minut
 • Savy Ed 3 – 9-10 lat - zajęcia 2 x tygodniu po 60 minut
 •  
 • 220,00 PLN/miesiąc

* Rabaty dla Rodzeństw, za płatność semestralną, za kontynuację nauki

Zadzwoń i zapisz Twoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową!

Nauka języka angielskiego w naszej szkole jest nie tylko budującym doświadczeniem, ale przede wszystkim dobrą zabawą. Ciekawa i zróżnicowana forma materiałów sprawia, że uczniowie chętnie do nas przychodzą. Dzieci i młodzież, podczas kursu, uczy się przede wszystkim bez skrępowania mówić po angielsku, przygotowuje się do przyszłych egzaminów, a także rozwijają umiejętności pracy w grupie. Na zajęciach dbamy również o dobrą atmosferę i akceptację. Materiał nauczania obejmuje poziomy A1-B2. Uczniowie mogą pomyślnie zdać certyfikaty, a także przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty.

Zajęcia 1 x tygodniu 90 minut

Chcesz się zapisać albo swoje dziecko na kurs i zastanawiasz się, czy warto? Masz wątpliwości, czy dany kurs jest dla Ciebie, czy Twoje dziecko odnajdzie się u nas, na ile fajny będzie lektor, czy podręczniki albo…

Lekcje próbne są całkowicie za darmo i nie zobowiązują Cię do zapisania się na kurs, są one po to, żebyś mógł sprawdzić jak wyglądają zajęcia w naszej szkole, spotkasz lektora i pozostałych uczniów ze swojej grupy, sprawdzisz, czy sposób prowadzenia zajęć Ci odpowiada, ocenisz, ile jedna lekcja może dać Ci korzyści, zobaczysz metody pracy lektora.

 • 170,00 PLN/miesiąc
 • * Rabaty dla Rodzeństw, za płatność semestralną, za kontynuację nauki

Zadzwoń i zapisz Twoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową!

Nauka języka angielskiego w naszej szkole jest nie tylko budującym doświadczeniem, ale przede wszystkim dobrą zabawą. Ciekawa i zróżnicowana forma materiałów sprawia, że uczniowie chętnie do nas przychodzą. Dzieci i młodzież, podczas kursu, uczy się przede wszystkim bez skrępowania mówić po angielsku, przygotowuje się do przyszłych egzaminów, a także rozwijają umiejętności pracy w grupie. Na zajęciach dbamy również o dobrą atmosferę i akceptację. Materiał nauczania obejmuje poziomy A1-B2. Uczniowie mogą pomyślnie zdać certyfikaty, a także przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty.

zajęcia 1 x tygodniu 90 minut

Chcesz się zapisać albo swoje dziecko na kurs i zastanawiasz się, czy warto? Masz wątpliwości, czy dany kurs jest dla Ciebie, czy Twoje dziecko odnajdzie się u nas, na ile fajny będzie lektor, czy podręczniki albo…

Lekcje próbne są całkowicie za darmo i nie zobowiązują Cię do zapisania się na kurs, są one po to, żebyś mógł sprawdzić jak wyglądają zajęcia w naszej szkole, spotkasz lektora i pozostałych uczniów ze swojej grupy, sprawdzisz, czy sposób prowadzenia zajęć Ci odpowiada, ocenisz, ile jedna lekcja może dać Ci korzyści, zobaczysz metody pracy lektora.

 • 210,00 PLN/miesiąc

  * Rabaty dla Rodzeństw, za płatność semestralną, za kontynuację nauki

Zadzwoń i zapisz Twoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową!

Oferta językowa dla dzieci i dorosłych

Nauka języka obcego w naszej szkole jest nie tylko budującym doświadczeniem, ale przede wszystkim dobrą zabawą. Przy zapisie weźmiemy pod uwagę poziom Twoich umiejętności oraz dopasujemy ofertę spersonifikowaną do Twoich potrzeb. Możesz zacząć naukę od podstaw, lub kontynuować w grupie średniozaawansowanej i zaawansowanej. Zajęcia prowadzone są przez lektorów z pasją, którzy za cel obrali sobie praktyczną i przyjemną naukę języka.

zajęcia 1 x tygodniu 90 minut

Chcesz się zapisać albo swoje dziecko na kurs i zastanawiasz się, czy warto? Masz wątpliwości, czy dany kurs jest dla Ciebie, czy Twoje dziecko odnajdzie się u nas, na ile fajny będzie lektor, czy podręczniki albo…

Lekcje próbne są całkowicie za darmo i nie zobowiązują Cię do zapisania się na kurs, są one po to, żebyś mógł sprawdzić jak wyglądają zajęcia w naszej szkole, spotkasz lektora i pozostałych uczniów ze swojej grupy, sprawdzisz, czy sposób prowadzenia zajęć Ci odpowiada, ocenisz, ile jedna lekcja może dać Ci korzyści, zobaczysz metody pracy lektora.

 • 210,00 PLN/miesiąc

  * Rabaty dla Rodzeństw, za płatność semestralną, za kontynuację nauki

Zadzwoń i zapisz Twoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową!

Oferta dla firm

Organizujemy kursy językowe dla firm, zarówno w naszej siedzibie jak i bezpośrednio w Twojej firmie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o wiedzę ogólną jak i specjalistyczną. Każda firma traktowana jest indywidualnie.

W czasie trwania kursu stale nadzorujemy jakość nauczania: hospitacje metodyka, ocena lektora i dyrektora. Dużą wagę przywiązujemy także do umiejętności komunikacyjnych kursantów.

Zajęcia ustalane indywidualnie,

Ceny ustalane indywidulanie

 • Kopalnia Bełchatów
 • Elektrownia Bełchatów
 • Teich Poland
 • Pro Baumert
 • Humax
 • IKEA
 • Mega-Med
 • Powiatowa Komenda Policji w Bełchatowie
 • Towarzystwo Gospodarcze „Bewa”
 • Caparol Polska Sp z o.o.
 • Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o.
 • Colep Polska Sp. z o.o.
 • Pamapol SA
 • IKEA

 

Oferta na wakacje

WAKACJE Z INTERLOGOS

W lipcu i sierpniu organizujemy dwutygodniowe zajęcia wakacyjne dla dzieci. Spędź wakacje razem z nami, czeka na Ciebie mnóstwo super zabawy, przygód i niezapomnianych emocji. W trakcie spotkań dzieci mają zajęcia z języka angielskiego, robotyki, mnóstwo tematycznych warsztatów i zajęć sportowych, a także wyjścia i wycieczki w ciekawe miejsca.

Szczegółowy harmonogram, program i cennik zajęć dostępny jest pod numerem 516 105 334 lub w sekretariacie.

Co mówią o nas nasi klienci

Mama 8-letniej Hani
Read More
Bardzo dobra lokalizacja szkoły, rodzinna atmosfera oraz dużo ciekawych wydarzeń, w których dzieci aktywnie biorą udział – pikniki, warsztaty, wydarzenia tematyczne:)
Mama 10- letniej Marysi
Read More
Moja córka uczy się w Interlogos od przedszkola - to wspaniała przygoda, zabawa z językiem angielskim. Ilość przyswojonego materiału, zasób słownictwa dziecka, jestem pod wrażeniem. Tyle się dzieje w ciągu roku - zabawa, nauka, przedstawienia zimowe i wiosenne, projekt. Super 🙂
Mama 12-letniego Michała
Read More
Bardzo się cieszę, że mój syn uczęszcza na zajęcia języka angielskiego do Interlogos. W szkole tej są świetni i profesjonalni nauczyciele zawsze zmotywowani do pracy. W tej szkole językowej mój syn nauczył się dużo więcej niż w szkole czy w domu.
Piotr z grupy 8-klasistów
Read More
Już od trzech lat uczęszczam do Interlogos i mogę polecić każdemu kto chce nauczyć się języka angielskiego. Nauka tam pomogła mi dobrze napisać test gimnazjalny, a już od września będę się przygotowywać do rozszerzonej matury. Wiele zyskałem decydując się na zajęcia w tej szkole!
Anita z grupy maturalnej
Read More
Uczęszczałam na kurs maturalny do szkoły Interlogos i sądzę, iż był to dobry wybór. Lektor był zawsze rzetelnie przygotowany do prowadzonych zajęć i prowadził je w sposób lekki i przyjemny. Lekcje były bardzo ciekawe i w 100% bazowały na treściach potrzebnych do zdania matury. Największym plusem jest to, że podczas kursu można nabyć umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim co nie jest łatwe podczas zajęć w szkole a niezbędne, aby zdać maturę ustną. Myślę, że mogłabym polecić każdemu przyszłemu maturzyście te zajęcia.
Pani Aneta z grupy dorosłych
Read More
Języka angielskiego uczyłam się już w nie jednej szkole, jednak zawsze moja nauka nie trwała tam dłużej niż jeden semestr. Atmosfera zajęć w Interlogos sprawia że po prostu chce się tu przychodzić i uczyć. Lekcje są bardzo ciekawe, a lektor jest w nie bardzo zaangażowany. Ważne dla mnie jest to, że tematy nie są oderwane od rzeczywistości, tylko rozmawiamy również o sprawach i wydarzeniach które dzieją się aktualnie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę.
Pan Grzegorz z grupy dorosłych
Read More
Nauka w niewielkich grupach, ogromne zaangażowanie prowadzących oraz zróżnicowane aktywności edukacyjne – za to wszystko polecam INTERLOGOS.
Pani Ania z grupy dorosłych
Read More
Szkoła językowa prowadzona jest w sposób profesjonalny. Lektor jest zawsze przygotowany do zajęć na wysokim poziomie, materiał jest prezentowany w sposób zrozumiały. Lektor cierpliwie tłumaczy nowe lub niezrozumiałe zagadnienia. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra. Szkoła jest godna polecenia, wszyscy w niej są jak jedna wielka rodzina.
Pan Kamil z grupy dorosłych
Read More
Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole.
Previous
Next
Scroll to Top